Hojdačka pre bábätká

 

Hojdačka Beto - kolíska a hojdačka v jednom

https://www.babatkavhojdacke.sk

www.babatkavhojdacke.sk

"Ako v mamičkinom brušku"

Hojdačka napodobňuje prirodzené kolísavé pohyby podobné tým, ktoré dieťa zažilo v maternici, je preto veľmi účinným prostriedkom ranného vývinu pohybov.

Dnes už nikto nespochybňuje blahodarné účinky hojdania. Žiadna iná hra nemá tak efektívne účinky, pokiaľ ide o vývin, upokojenie a zábavu. Deti od narodenia ž do školského veku si inštinktívne vyžadujú hojdanie. Bohužiaľ, mnohým rodičom uniká, že hojdaním sa ich deti nie len zabavia, ale naučia sa udržiavať rovnováhu, pričom je ovplyvnený aj vývin mozgu a nervového systému.

TAKÚ HOJDAČKU CHCEM!!

Táto hojdačka je ideálnou voľbou, ak hľadáte niečo, čo už od narodenia podporuje správny vývin dieťaťa. Hojdačka Beto je:

 • Bezpečná
 • Pohodlná
 • Vhodná aj pre najmenších a zároveň ekologická
 • Funguje aj bez bateriek
 • Hýbe sa do všetkých smerov
V AKEJ FARBE SÚ?

 

Vlastností, vďaka ktorým si hojdačka Beto našla cestu do sŕdc nie len detí, ale aj mamičiek:

 • V hojdačke Beto sa dieťatko cíti, ako by bolo v mamičkinom brušku.hojdacka1
  Počas 9 mesiacov, ktoré dieťa strávilo v maternici si zvyklo na kolísavé pohyby, hrejivé teplo matkinho tela a jej hlas, na bezpečie maternice. Po pôrode sa toto príjemné prostredie náhle mení. Dieťa už necíti na pokožke ochranu maternice a z pravidla ho uložia do postieľky, ktorá sa nehýbe a navyše je aj tvrdá. Nudí sa, ...chce byť v matkinom náručí a hojdať sa a kolísať. Vďaka svojmu tvaru a jednobodovému závesnému systému hojdačka Beto dieťaťu pripomína pohyby a pocit bezpečia známe z matkinho bruška.
  CHCEL BY SOM VOLIŤ HOJDAČKU!

   
 • Upokojuje
  V mnohých prípadoch sa potvrdil upokojujúci a uspávajúci účinok hojdačky Beto. Mäkká tkanina hojdačky rovnomerne podopiera chrbát dieťaťa a zároveň umožňuje hojdanie do všetkých strán.
  Intenzitu a rýchlosť hojdania môžete jednoducho prispôsobiť potrebám dieťaťa. Niektoré majú radšej pomalé hojdanie, iné zas dajú prednosť prudším alebo rýchlejším pohybom. Inetnzitu môžete zmeniť okamžite, takže napríklad keď dieťa už zaspáva, alebo sa upokojilo, môžete hojdanie postupne spomaliť.
  KÚPĺM TO PRE MÔJHO BÁBÄTKA!

   
 • Zmierňuje bolesti bruška
  V hojdačke Beto sa dieťa cíti v bezpečí, vníma hojdavé pohyby, má pohodlie a vďaka tomu sa upokojí aj napriek bolestiam bruška.
  CHCEL BY SOM VEDIEŤ VIACEJ O BETO HOJDAČKE!

   
 • Podporuje dynamický vývin nervového systému
  hojdacka2Jednobodový systému upevnenia umožňuje pohybovať hojdačku do všetkých strán. Dopredu, dozadu, doľava, doprava alebo do ktorejkoľvek inej strany, dokonca sa dá aj krútiť. Pružina vyvinutá špeciálne pre hojdačky Beto umožňuje aj vertikálny pohyb.
  Hojdačka podporuje vývin, zabáva a kolíše, vďaka čomu je veľmi úspešným prostriedkom pre podporu vývinu. Pôsobením gravitačnej sily sa hojdanie spomaľuje a opäť zrýchľuje. Dieťa tento rad pohybov vníma a učí sa tento princíp uplatniť pri hojdaní.
  KDE SA TO DÁ KÚPIŤ?

   
 • Dá sa používať od narodenia do troch rokov
  Hojdačka sa odporúča už od prvého dňa po narodení, a to aj pre predčasne narodené deti. Americké štúdie totiž poukázali na to, že predčasne narodené deti, ktoré hojdali v kolíske trikrát denne na dobu pol hodiny, sa vyvíjali rýchlejšie.
  Hojdačke Beto je dlhodobou investíciou.
  A KEĎ SA VÁM NEPÁČI?
  Do 15 dní od prijatia hojdačky Vám peniaze vrátime.

 

baby safe eco friendly safe to sleep