PLUS

 

 

Balík KRÍZOLAPKA:
-efektívne zviditeľnenie Vašej spoločnosti na www.globaldom.sk cez profil s obsahom názov, kontaktné údaje, aktívny odkaz na webstránku, popis činnosti, referencie, akciové ponuky, pracované ponuky, fotogaléria. Profil zaradíme do všetkých sekcií, ktoré sa zhodujú s Vašou činnosťou bez príplatku navyše.
-online prístup k Vášmu firemnému profilu cez prihlasovacie meno a heslo
-výpis návštevnosti na mesačnej báze
-aktívny servis a technickú podporu počas celej doby spolupráce
 
Balík IDEÁLNY OBCHODNÝ ZÁSTUPCA:
Umiestnenie reklamného článku na webe celoslovenskej kampane zameranej na mladé rodiny www.dojcit-je-in.sk
Zaručujeme Vám mesačne minimálne 500 čítaní Vášho článku, kde sa môžete predstaviť svojim potenciálnym zákazníkom.
Koľko ľudí dokáže zaujať Vaša činnosť zo 6000 návštevníkov v priebehu roka?
Hlavnou cieľovou skupinou webu sú ženy a mladé rodiny. Samozrejme, stránku navštevujú aj návštevníci z iných vekových aj spoločenských skupín.
 
Vo vašom článku napíšte, čo ponúkate svojim zákazníkom a v čom ste iní ako konkurencia.Článok bude slúžiť ako "obchodný zástupca" - ak ľudí zaujmete, môžu prekliknúť na Váš web cez priamu adresu, alebo cez odkazy v texte článku. K článku môžete pridať až 10 fotografií. Čitatelia cez tlačidlo "Páči sa mi" za zlomok sekundy dajú vedieť o Vás svojim priateľom na Facebooku. Každý mesiac Vám pošleme sumár o tom, koľko ľudí oslovil Váš obchodný zástupca. 
Balík obsahuje uverejnenie na 12 mesiacov s možnosťou úpravy 6x, propagáciu a výpis návštevnosti, NEobsahuje vyhotovenia článku a fotografií.
 
 
Pre získanie balíku KRÍZOLAPKA na 5 rokov s bonusom IDEÁLNY OBCHODNÝ ZÁSTUPCA na 12 mesiacov nemusíte nič iné urobiť, len vyplniť formulár tu: