Posedenie s certifikovanou poradkyňou pri dojčení. Účastníci môžu ochutnať čaje pre dojčiace mamičky Elixír a karamelové wafle.

Témy:  Predstavenie jedinečnej knihy „Praktický návod na dojčenie“ od slovenskej autorky. Ako privítať nového člena rodiny? Čo je a čo nie je nevyhnutnou súčasťou výbavičky dojčeného novorodenca? Ako začať dojčiť po cisárskom reze? Prečo je dojčenie jednotkou v prevencii rakoviny prsníka a ženských orgánov?  A ďalšie zaujímavosti, podľa aktuálnych otázok.

Počet účasníkov : max.15 až 20 na 1 stretnutie

Miesto: Priestory Coworking Šaľa (v budove PHOBOS), príp. Mestská knižnica Jána Johanidesa v Šali

Dátum: apríl, máj 2013

Trvanie: 60 až 90 minút

Vstup je voľný, kvôli obmedzenému počtu miest je nutná registrácia

 

Prečo podporiť tieto akcie?

Cieľovou skupinou sú obyvatelia Šale a okolia (mladé rodiny, starí rodičia a pod.)

Príležitosť na budovanie dobrého mena spoločnosti

Získate reklamu v mieste pôsobenia (Šaľa, príp.Šaľa a okolie)

Za prijateľnú cenu – veľa  muziky za málo peňazí 

Celá čiastka znižuje Váš základ dane (sme platcami DPH)

 

Ako získať výhodnú reklamu?

 

Za 10 EUR bez DPH umiestnime Vaše logo (30x50 mm) na plagátoch 1 akcie + na mieste počas akcie

Za 20 EUR bez DPH umiestnime Vaše logo (30x50 mm) na plagátoch 1 akcie + na mieste počas akcie + na pozvánkach v elektronickej podobe

Za 30 EUR bez DPH umiestnime Vaše logo (30x50 mm) na plagátoch 1 akcie + na mieste počas akcie + na pozvánkach v elektronickej podobe + na webe www.dojcit-je-in.com (v popise akcie)

Za 40 EUR bez DPH umiestnime Vaše logo (30x50 mm) na plagátoch 1 akcie + na mieste počas akcie + na pozvánkach v elektronickej podobe + na webe www.dojcit-je-in.com (v popise akcie) + na fanúšikovskej stránke kampane na Facebooku

Za 50 EUR bez DPH umiestnime Vaše logo (30x50 mm) na plagátoch 1 akcie + na mieste počas akcie + na pozvánkach v elektronickej podobe + na webe www.dojcit-je-in.com (v popise akcie) + na fanúšikovskej stránke kampane na Facebooku + predstavíme Vašu činnosť na webe www.dojcit-je-in.com (článok v rozsahu max.1 strana A4, cena neobsahuje napísanie článku, iba umiestnenie na 6 mesiacov)

Priestory

Coworking Šaľa

 

 

 

Foto: © Coworking Šaľa a 

© Knižnica Jána Johanidesa  

               

 

Po zaevidovaní Vašej prihlášky Vás budeme kontaktovať do 1 pracovného dňa. Ak spĺňate podmienky partnerstva, osobne Vám doručíme Zmluvu o spolupráci a faktúru na úhradu v hotovosti.

 

Vypracovala: Katarína Brňáková, Koordinátorka projektu,  info@dojcit-je-in.com