Šál okolo Slovenska

 

Po úspechu Virtuálnej reťaze mamičiek "Dojčenie nás spája" Vás pozývame na ďalšie dobrodružstvo - počas dlhých zimných večerov alebo pri stretnutiach mamičiek v materských centrách či pri kávičke zamestnajte svoje šikovné ruky a pomôžte nám vytvoriť dlhýýýýýýýýýýýý šál, ktorý v novom roku bude putovať po celom Slovensku.

Čo k tomu potrebujete? 

Trochu fantázie a tvorivosti. Pridať sa môže každý - mamičky, babičky, oteckovia, starí otcovia, detičky, krstní rodičia, pani učiteľky... Jednoducho každý, kto chce priložiť ruku k dielu. :-)

Vytvorte kúsok šálu - cca. 12 x 10 cm. Techniku necháme na vás - pletenie, háčkovanie, vyšívanie, patchwork... Ak použijete textilnú techniku, bolo by dobré, ak by ste medzi 2 vrstvy dali aj kúsok vatelínu, aby po spojení s ostatnými kúskami textil držal tvar. Fantázii medze nekladú - ak pracujete v tíme, každý člen môže pridať svoj kúsok :-)

Našim cieľom je vytvoriť čo najdlhší šál v spolupráci s ľuďmi         s dobrým srdcom, ktorý potom začne svoje putovanie a...          to ostatné zatiaľ neprezradíme, ale cesta bude plná prekvapení ;-)

 

Ak sa chcete pridať, alebo máte nejaké otázky, napíšte nám na info@dojcit-je-in.sk alebo na dojcit.je.in@gmail.com .

Obratom Vám napíšeme aj adresu, kde môžete svoj výtvor odovzdať, príp.poslať poštou.