Špeciálna ponuka pre partnerov kampane

JEDNODUCHO REKLAMISSIMO!

 
 
Podrobnosti:
 

Pripravujeme spustenie jedinečnej mobilnej aplikácie, ktorá bude slúžiť mamičkám na jednoduché vyhľadanie a kontaktovanie poradkyne pri dojčení.

Často práve včasné riešenie problémov pri dojčení pomôže tomu, aby sa predišlo zdravotným komplikáciam alebo predčasnému odstaveniu dieťaťa a tým aj psychickej záťaži matky aj bábätka.

Pomocou mobilnej aplikácie budú mať mamičky a oteckovia okamžitý prístup ku kontaktným údajom najbližšej poradkyne pri dojčení. Stačí mať pri sebe chytrý telefón. V pôrodnici, na dovolenke, návšteve, výlete, jednoducho všade.

Pomoc pre rodičov aj dieťa do vrecka.

 

Buďte pri zrode tejto aplikácie a predstavíme Vás všetkým.

Fakturujeme reklamné služby.

Celú čiastku môžete zaevidovať do nákladov.

Sme platiteľmi DPH.

 

-budeme Vás prezentovať ako partnera Mobilnej aplikácie  – uvedenie názvu/loga v propagácii Mobilnej aplikácie (v závislosti od typu propagácie, napr. tlačové správy, články, plagáty, pozvánky, atď.)

 

 

-umiestnime aktívny statický pútač (banner) na úvodnej stránke webu kampane www.dojcit-je-in.eu , s preklikom na Váš web , s rozmermi 155x90 px, na 12 mesiacov Umiestnenie NEobsahuje aj dodanie pútača v uvedených rozmeroch.

 

-umiestnime až 6 reklamných článkov o Vašej činnosti na webe www.dojcit-je-in.eu/clanky za 12 mesiacov         v rozsahu až 2 strany A4, s aktívnymi preklikmi na Váš web (až 10 preklikov) a fotogalériou až 10 fotografií (umiestnenie NEobsahuje vyhotovenie článku ani fotografií)

 

 

-umiestnime  Vaše logo s rozmermi 30 x 70 mm na 1250 ks plagátov, určených na propagáciu Mobilnej aplikácie. (Plagáty budú rozmiestnené priebežne, do 31.12.2014, na dobu minimálne 12 mesiacov na jednotlivých miestach.  Umiestnenie loga NEobsahuje aj dodanie loga v uvedených rozmeroch.)

 

-priebežne Vás budeme informovať o uskutočnení propagácie formou emailu/fotografií/zvukových nahrávok/videonahrávok atď.. podľa typu propagácie

 

Pri registrácii a úhrade v hotovosti do 14.2.2014 získate aj tieto služby navyše :

 

+umiestnime Váš aktívny banner (190x100px) na webe www.dojcit-je-in.eu pri info o ďalších zastávkach putovnej výstavy "4,2-Dojčenie je vzťah"a na fanúšikovskej stránke kampane na Facebooku

+umiestnime Vaše logo na plagátoch  a na mieste výstavy
 
+umiestnime Váš aktívny banner (155 x 90 px) v sekcii, kde postupne predstavíme poradkyne pri dojčení

 

 

 

Ponuka platí pri objednávke služieb a úhrade v hotovosti do 28.2.2014.

 

Pre získanie všetkých vyššie uvedených služieb  vyplňte prosím nasledujúci formulár: